Aktuality - archiv

Super poštovné pro malé zásilky

28. srpna
Super poštovné pro malé zásilky

Pro malé zásilky nabízíme výhodné poštovné. Pokud objednáváte jednu něbo dně knihy - noty čí hudební dárky, můžete využít toto poštovné. Zboží je zasíláno českou poštou po platbě předem. Nabídka je určená pro malé zásilky do velikosti A4 a 1kg váhy (velikost: 22,9 × 32,4 x 2 cm)poštovné 59,- Kč.

Bagatelle In A Minor WoO 59

23. srpna
Bagatelle In A Minor WoO 59

Nejznámější klavírní skladba „Pro Elišku je krátká hudební skladba pro klavír, kterou v roce 1810 složil Ludwig van Beethoven.  Bonnský rodák Ludwig van Beethoven (1770-1827) složil 30 klavírních bagatel, krátkých skladeb příležitostného charakteru, z nichž nejznámější je Bagatela číslo 25 a moll, zvaná Pro Elišku. Její melodii si vybaví téměř každý, stejně jako například část Beethovenovy klavírní sonáty Měsíční svit, začátek první věty Symfonie číslo 5 "Osudové" či závěrečnou část slavné Symfonie číslo 9 s kantátou na Schillerovu Ódu na radost. Právě klavírní skladby jsou nejbezprostřednějším odrazem Beethovenova tvůrčího vývoje, protože skladatel byl znám jako pianista velkého výrazu a citové hloubky. A taková jsou i jeho klavírní díla.

Filmový klavír 2 - pro malé pianisty NOVINKA 2017

18. srpna
Filmový klavír 2 - pro malé pianisty NOVINKA 2017

Velmi oblíbený první díl sešitu pro klavír - Filmový klavír aneb melodie z velkých filmů pro malé pianisty autora Radima Linharta je nyní doplněn o další díl. I v tom to dílu je pestrý výběr filmových a muzikálových melodií pro středně pokročilé hráče na klavír. U každé písně je krátký popis písně s jmény autorů. V sešitě najdete především díla světové kinematografie, ale i několik písniček české filmové tvorby. 

Nové tituly v sérii Ready to Play

27. července
Nové tituly v sérii Ready to Play

Série titulů Ready to Play je nově rozšířená pro hráče klavír, akordeon, klarinet a příčnou flétnu. V sešitech najdete skladby pro dva hráče nebo tři hráče vybrané z nejkrásnějších skladeb klasických i soudobých autorů. Tyto skladby jistě spetří vaše koncerty a besídky a připravím vám hodně radosti při cvičení a muzicírování.

Nové tituly v měsíci červnu 2017

26. července
Nové tituly v měsíci červnu 2017

I v horkém létě pro vás hledáme nové tituly, neleníme a vybíráme z petré nabídky našich dodavatelelů. Teto týden máme novinky pro klavír: Oscar Peterson: Omnibook, The Best Movie Themes Ever, The Library Of Piano Classics a pro dechové nástroje (příčná flétna, klarinet a saxofón): The Chester Anthology. 
Rádi vám poradíme s nákupem i vyhledáme vámi požadovaný titul. Naši dodavatele nabízejí velký výběr titulů pro různé hudební nástroje.

Jak se naučit noty – začněte u hudební abecedy

23. května

Určitě si vzpomínáte. Sedm not (C, D, E, F, G, A, H) zapsaných do notové osnovy od c1, začínajících pod linkou a střídajících linku a mezeru patří k základní výbavě každého hudebníka. Měli byste být schopni identifikovat danou notu na první pohled a ne si ji pokaždé pracně odpočítávat jako ve škole. Tím ale celá anabáze jak číst noty teprve začíná. Noty musíme dělit dle výšky do oktáv a přiřadit jim příslušné příjmení a identifikovat příslušný klíč. Ten základní (G neboli houslový) se používá u houslí a vysokých dechových nástrojů. Basový klíč (F) pak u tzv. nízkých dechový nástrojů, violoncella a kontrabasu. Měli bychom znát délku jednotlivých not a jejich předznamenání (odrážka, béčko, křížek apod.).

Klavírní soutěž Beethovenovy Teplice

28. dubna
Klavírní soutěž Beethovenovy Teplice

Teplická konzervatoř ve spolupráci se ZUŠ Teplice za podpory Ústeckého kraje pořádala klavírní soutěž pro mladé pianisty BEETHOVENOVY TEPLICE zaměřenou na dílo hudebního génia Ludwiga van Beethovena. 2. ročník soutěže se uskutečnil 11. a 12. března 2017
Tuto soutěž podpořila i firma Dolce music s.r.o. výrobou dárkových poukazů pro výherce soutěže. Fotografie ze soutěže najdete i na facebooku 

Varhanní koncerty z cyklu Cesta po varhanních skvostech

26. dubna
Varhanní koncerty z cyklu Cesta po varhanních skvostech

Přijměte prosím co nejsrdečnější pozvání pro Vás i všechny Vaše známé a příznivce (nejen) varhanní hudby na varhanní koncerty z cyklu Cesta po varhanních skvostech. 

Hudební veletrh - Musikmesse 2017

4. dubna
Hudební veletrh - Musikmesse 2017

Ve čtyřech dnech 5.–8. dubna se každé jaro ve Frankfurtu nad Mohanem setkávají výrobci a obchodníci, profesionální, poloprofesionální i amatérští hudebníci, aby se seznámili s nejnovějšími výrobky a inovacemi – od klasických nástrojů, akustických, elektrických a basových kytar, žesťových, dřevěných dechových nástrojů, perkusí a keyboardů k elektronickému vybavení, počítačového hardwaru a softwaru.
Rozhodně byste si neměli nechat ujít zahajovací koncert první den veletrhu, na kterém vystoupí světoznámí mladí pianisté. Během veletrh bude také uděleno několik významných cen pro osobnosti ze světa hudby i školní hudební skupiny.

Super poštovné pro malé objednávky

24. března

Nabídky zvýhodněné ceny poštovného pro malé zásilky. Dopravce - Česká pošta (platba převodem) 69 Kč (cenné psaní do velikosti A4 a 1kg váhy).

La La Land - pro klavír

8. února
La La Land - pro klavír

La La Land je americký romantické muzikálové komediální drama z roku 2016. Hlavní role hrají Ryan Gosling, Emma Stone, John Legend, Rosemarie DeWitt a J. K. Simmons. Film vypráví příběh muzikanta a začínající herečky, kteří se potkají a zamilují v Los Angeles.
Film měl premiéru na Benátském filmovém festivalu 31. srpna 2016. Na předávání cen Zlatý glóbus získal film sedm nominací. Film si též úspěšně vedl při nominacích na Oscara, kdy byl nominován celkem ve čtrnácti kategoriích, stejně jako v minulosti snímky Titanic a Vše o Evě.
Vydavatelství Faber připravili pro filmové fanoušky dvě vydání a to pro klavír: Easy piáno (jednoduchá úprava skladeb) a PVG - melodická linka a klavírní doprovod, anglické texty a akordy.

Zdroj: Wikipedie

Tajný život mazlíčků / The Secret Life of Pets

1. února
Tajný život mazlíčků / The Secret Life of Pets

Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků.

V titulu najdete 14 skladeb pro klavír sólo z oblíbeného stejnojmeného dětského filmu "Tajný život mazlíčků".

Balada pro banditu - dotisk

31. ledna
Balada pro banditu - dotisk

Balada pro banditu je slavný muzikál o velké lásce a ještě větší zradě, o mužích, v kterých se zabydlel vztek a o ženách, který ten hrozný vztek umí z těch mužů vylíbat a vykousat a vyhladit. Balada pro banditu vznikla v roce 1975 na texty Milana Uhde. Vhodné pro klavírkytaru a zpěv (české texty, melodie, akordy - klavírní doprovod)

Autor:

Miloš Štědroň se narodil 9. února 1942 v Brně v hudbymilovné rodině. Matka byla učitelka hudby, otec hudebník, strýcové Vladimír Štědroň skladatel, Bohumír Štědroň muzikolog a Jan Štědroň houslista.

Drobné dárky pro soutěže a besídky.

23. ledna
Drobné dárky pro soutěže a besídky.

Drobné dárky jistě potěší všechny, kteří dělají radost prostřednictvím hudby. Krásný dárek je odměna za dlouhé hodiny cvičení a zároveň je i motivací pro další práci.
V naší nabídce najdete: tužky, gumy, pravítky, dárkové sety a další drobné dárky pro soutěže a besídky.

Slevy a doprodeje not v lednu 2017

3. ledna

Od začátku měsíce ledna 2017 budou až do vyprodání skladových zásob nabízeny tituly ze slevou. Jedná se o vánoční tituly nebo tituly v doprodeji. Starou cenu titulu i slevu najdete du slevněného zboží. 

Tým Ráj-not.cz

<— předchozí 1 2 3 4 5 6 ... 9 další —>